Nechajte sa zlákať anjelskou vodou

Tak ako „strážni anjeli“ bdejú nad vašim životom a šťastím, tak aj anjelská voda bude strážiť váš život a zdravie. Je totiž plná životnej energie a svojou krištáľovou čistotou prekoná všetko, čo ste doteraz pili. Poďte sa zoznámiť s Aqua Angels!

Unikátna voda Aqua Angels pochádza z islandských ľadovcov. Prečo práve z Islandu? Na tomto „panenskom“ ostrove totiž nájdete najčistejšie životné prostredie, vrátane vzduchu a vody. Vďaka polohe a tým, že Island obmýva Golfský prúd, na ostrove intenzívne prší. Obrovské množstvo krištáľovo čistej vody sa však nachádza aj v podzemí, v ľadovcoch, ktoré sú staré milióny rokov. Všeobecne sa ľadovcová voda  považuje za najčistejšiu vodu na Zemi. Jej čistota je daná tým, že sa prirodzene filtruje cez ľadovcovú morénu a je dokonale chránená pred akýmkoľvek zdrojom znečistenia.

Ľadovcová voda Aqua Angels s prírodným obsahom kyslíka, vysoko zásaditým pH (8,8) a nízkou mineralizáciou je ideálna na každodenné pitie. Je známe, že pravidelné pitie zásaditej vody pozitívne vplýva na organizmus – prečisťuje krv, pečeň aj obličky, podporuje tráviaci a imunitný systém, zlepšuje kvalitu pokožky a spomaľuje proces starnutia buniek. Unikátne vlastnosti Aqua Angels podporuje aj to, že sa uchováva iba v sklenených obaloch, ktoré sú prírodným materiálom, sú zdravotne nezávadné, šetrné k prírode a čo je najdôležitejšie, sklo uchováva všetky výnimočné vlastnosti tejto vody. 

Islandská čistota na vlastné oči

Tím Aqua Angels sa vybral „otestovať“ čistotu, úžasnú prírodu a energiu islandskej krajiny a zistiť na vlastnej koži, ako to s tým Islandom naozaj je a či je Aqua Angels skutočne taká famózna. Emócie a zážitky z tejto dobrodružnej, 1400 kilometrov dlhej, cesty vám chce odovzdať prostredníctvom fotografií, ktoré pri tejto príležitosti vznikli. Fľaše s Aqua Angels sa fotili na tých najkrajších miestach Islandu, ako sú Zlaté vodopády Gullfoss, geotermálna oblasť Haukaladur s gejzírmi, národný park Thingvellir aj kráter Kerid, s hĺbkou 55 m, kde je voda hlboká 7 – 14 metrov. Nezabudnuteľným zážitkom bola aj návšteva najobľúbenejších termálnych kúpeľov Modrá lagúna Grindavik, kde horúca vyvierajúca voda najskôr roztočí turbíny v geotepelnej elektrárni a tá následne vypúšťa vodu bohatú na riasy a oxid kremičitý. Táto voda má stálu teplotu 37 – 29 stupňov a prospešná je napríklad na liečbu lupienky. Pocity, ktoré tím Aqua Angels po 4 dňoch putovania úžasnou islandskou krajinou získal, možno zhrnúť do dvoch slov – pokora a rešpekt. Ak sa chcete preniesť aj vy do tisícky kilometrov vzdialeného panenského Islandu a získať jeho silu a energiu, zavrite oči a dajte si dúšok lahodnej Aqua Angels.

Pitný režim na každý deň

Patríte aj vy do tej skupiny, ktorá nevie dodržiavať pravidelný pitný režim? Zistíte večer, že okrem kávy a pohára vody ste za celý deň nič iné nevypili? Je čas to zmeniť! Veď voda je základom tela,  tvorí viac ako polovicu jeho hmotnosti a potrebuje ju na správne fungovanie každá ľudská bunka. Ak nepijete, nemajú sa ako vyplavovať škodliviny a toxíny, naopak hromadia sa v organizme a spôsobujú mnohé zdravotné ťažkosti. Obzvlášť dôležité je dbať na dodržiavanie pitného režimu u malých detí, seniorov a tehotných žien.

Koľko je optimálne denne vypiť? Nemožno to paušalizovať, potrebné množstvo prijatej tekutiny závisí od veku, hmotnosti, pohlavia, zamestania, ročného obdobia aj vykonávanej fyzickej aktivity. Odborníci však odporúčajú prijať 20 – 40 ml tekutín na kilogram svojej hmotnosti. Ak bude organizmus zásobený dostatkom tekutín, bude správne a bezproblémovo fungovať. Najlepšie je piť čistú vodu, minerálne vody s nízkou mineralizáciou či nesladené čaje. Pite pravidelne počas celého dňa, skôr po menších dávkach, ako nárazovo viac. Pomôcť dodržiavať pitný režim vám istotne uľahčí aj ľadovcová voda Aqua Angels. Jedinečné zloženie pôsobí pozitívne na organizmus a jej jemná nezameniteľná chuť vás nikdy neomrzí. Môžete si ju zaobstarať aj do svojej domácnosti alebo do kancelárie v podobe štýlového skleného barelu v drevenom obale. Objednajte si ju pohodlne na priamo tu a doručia vám ju priamo domov či do práce.

Prekyslený organizmus

Správny pitný režim a dostatok tekutín zohráva významnú úlohu aj pri dodržiavaní rovnováhy medzi kyselinami a zásadami v organizme (hovorí sa tomu aj acidobázická rovnováha). Prekyslenie je spôsobené najmä veľkým množstvo cukru, mäsa, údenín, bielej múky v strave, alkoholom, nikotínom, nasýtenými mastnými kyselinami, ale aj rôznymi pochutinami, napríklad s glutamanom sodným. Ak je organizmus zdravý, s prekyslením sa dokáže prirodzene popasovať. Lenže napríklad vplyvom stresu, ktorým dnes trpí snáď každý, užívaním rôznych liekov či pôsobením elektrosmogu sa telo stáva oslabené, a nie je schopné dosiahnuť potrebnú acidobázickú rovnováhu. Kyseliny sa nevylučujú, ale hromadia a spôsobujú prekyslenie. Taký organizmus je nielen ľahkým terčom rôznych ochorení (napríklad cukrovka, dna, reuma, ochorenia obličiek a pod.), ale celkovo spôsobuje životnú nekomfortnosť. „Prekyslených“ pacientov trápi chronická únava, bolesti hlavy aj chrbtice, kožné problémy, vypadávanie vlasov, nadváha, časté prechladnutia, poruchy spánku, zubné kazy či iné ťažkosti v ústnej dutine, ale aj bolesti kĺbov a svalov.

Najúčinnejším spôsobom ako odkysliť organizmus, je zmeniť jedálniček, začať dostatočne piť (a to najmä zásaditú vodu), pravidelne sa hýbať, zbaviť sa stresu a naučiť sa aj oddychovať. Ľudské telo je stvorené tak, že 70 – 80% potravín by malo byť zásadotvornej povahy, zvyšok by mali byť kyselinotvorné potraviny. Medzi najdostupnejšie neutrálne a zásadité potraviny patrí väčšina ovocia a zeleniny, celozrnné obilniny, kukuričná múka, ale napríklad aj orechy. V rámci „odkysľovacích“ zásad by sa malo jedlo dôkladne požuť, aby sa vstrebalo viac živín a zlepšilo trávenie. V boji proti prekysleniu je kľúčovým prvkom aj dostatok tekutín, ktoré pomáhajú dosiahnuť acidobázickú rovnováhu. Ideálnou tekutinou je práve zásaditá voda  Aqua Angels. Môžete ju piť neobmedzene každý deň a vďaka permanentnej termofľaši ju môžete mať neustále so sebou. Tak na zdravie s Aqua Angels!