AQUA ANGELS do firiem

Zásaditú vodu z ľadovca Vám doručíme do Vašich kancelárií a prevádzok v sklenených 11,3 litrových bareloch, ktoré sú uložené do štýlových drevených obalov, jednoducho sa skladujú, nezaberú veľa miesta a svojim moderným dizajnom nepokazia žiadny interiér. Konečne budete mať pitný režim, ktorý nielen vynikajúco chutí, ale vďaka vysoko zásaditému pH odkyslí organizmus.

Vyžiadať cenníkViac informácií

Prekyslenie tela

Život sa ako taký začal v mori a ešte aj dnes tvorí naše telo z viac ako 70% voda. Hodnota pH morskej vody je od 8 do 8,5. Naše telo si udržuje v krvi hodnotu pH 7,36 až 7,44.

Detox pre moje telo

Očista organizmu je účinným prostriedkom ako zbaviť telo toxínov. Tisíce toxických látok (baktérie, vírusy, chemické látky, rádioaktívne prvky a ťažké kovy) sa neustále uvolňujú do nášho ekosystému.

Redukcia váhy

Určite sa mnohým stalo, že aj keď ste sa akokoľvek snažili zhodiť tých pár kíl dole, tak to nešlo. Acidobázická rovnováha úzko súvisí s našou nadváhou.

Zdravotné obtiaže

Najčastejšie ťažkosti a choroby spôsobené prekyslením: arterioskleróza, astma, celulitída, cukrovka, črevné problémy, depresie, dna (vysoká známka prekyslenia organizmu), ekzémy…

Medzi našich spokojných klientov patria:

250 a 750 ml sklenená fľaša

Vyžiadať cenník


700 ml permanentná hliníková fľaša

Vyžiadať cenník


Objednávka

Voda z islandského ľadovca s prírodným obsahom voľného kyslíka a vysokým PH má jedinečnú chuť a svojou krištáľovou čistotou prekonáva všetko, čo bolo doteraz dostupné.

Vyžiadať cenník