AQUA ANGELS do domácností

Voda zo skla lahodne chutí a bude chutiť aj Vašim deťom, ktorým bežná voda doteraz možno nechutila a museli ste im do nej pridávať sirupy a rôzne príchute. Jednoduchá obsluha Slim Cooleru Vás nadchne a vodičku si budú mocť sami načapovať aj tí najmenší. V permanentnej termofĺaši s obsahom 700 ml si zásaditý pitný režim odnesú deti do školy a vy napríklad do práce alebo do fitnescentra.

Vyžiadať cenníkViac informácií

Prekyslenie tela

Život sa ako taký začal v mori a ešte aj dnes tvorí naše telo z viac ako 70% voda. Hodnota pH morskej vody je od 8 do 8,5. Naše telo si udržuje v krvi hodnotu pH 7,36 až 7,44.

Detox pre moje telo

Očista organizmu je účinným prostriedkom ako zbaviť telo toxínov. Tisíce toxických látok (baktérie, vírusy, chemické látky, rádioaktívne prvky a ťažké kovy) sa neustále uvolňujú do nášho ekosystému.

Redukcia váhy

Určite sa mnohým stalo, že aj keď ste sa akokoľvek snažili zhodiť tých pár kíl dole, tak to nešlo. Acidobázická rovnováha úzko súvisí s našou nadváhou.

Zdravotné obtiaže

Najčastejšie ťažkosti a choroby spôsobené prekyslením: arterioskleróza, astma, celulitída, cukrovka, črevné problémy, depresie, dna (vysoká známka prekyslenia organizmu), ekzémy…

Čo o nás hovoria naši klienti

Už niekoľko rokov trpím ťažšími poruchami trávenia, moj žalúdok často trpí vysokou kyselinou na ktorej zníženie som dlhodobo užíval anacidá.

Na jednom podujatí som ochutnal vodu, ktorá ma najprv zaujala krásnym skleneným obalom a výnimočnou prezentáciou o jej zložení. Hneď po jej pití si ma získala svojou jemnou chuťou.Musím sa priznať, že som bol spočiatku trošku nedôverčivý voči novému produktu na trhu, ale rozhodol som sa ju vyskúšať na sebe.

A poviem Vám, že som bol veľmi milo prekvapený ako sa mi uľavilo na trávení, už po pár dňoch pitia som nepotreboval žiadne anacidá na zníženie kyseliny.Od toho dňa je voda Aqua Angels súčasťou môjho života.Pije ju aj naša malá dcérka, ktorej chutí rovnako dobre ako nám.

Odporúčam ju všetkým.

Spevák Robo Papp

250 a 750 ml sklenená fľaša

Vyžiadať cenník


700 ml permanentná hliníková fľaša

Vyžiadať cenník


Objednávka

Voda z islandského ľadovca s prírodným obsahom voľného kyslíka a vysokým PH má jedinečnú chuť a svojou krištáľovou čistotou prekonáva všetko, čo bolo doteraz dostupné.

Vyžiadať cenník